Komunikat w sprawie udziału we Mszy świętej podczas epidemii

Komunikat w sprawie udziału we Mszy świętej podczas epidemii

Umiłowani w Chrystusie Siostry i Bracia,

Z uwagi na kolejne ograniczenia, jakie zostały wprowadzone w związku ze stanem epidemii w naszym kraju, pragniemy z przykrością poinformować, iż od dzisiaj tj. od 25 marca na Mszę św. do kościoła mogą wejść tylko osoby, które zamówiły intencję Mszy świętej.

Msze Święte w niedzielę będą odprawiane według przyjętych intencji jednak bez udziału wiernych. Również rekolekcje parafialne, które miały się rozpocząć w najbliższą niedzielę zostają odwołane. Prosimy, aby wziąć udział w rekolekcjach głoszonych przez Internet.

Zachęcamy w tym czasie wszystkich do modlitwy w swoich domach oraz do udziału w Mszach św. odprawianych w naszym kościele pw. św. Klemensa przez Internet.

Kościół jest otwarty i jest wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie, w drodze do pracy czy na zakupy i z powrotem można nawiedzić kościół pomodlić się, a także skorzystać z posługi kapłana (spowiedź, Komunia święta).

O sposobie przeżywania Liturgii Wielkiego Tygodnia i świat Wielkanocnych w naszej parafii poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Komentowanie jest wyłączone.