Nocne czuwanie parafii św. Klemensa w Wieliczce na Jasnej Górze

Nocne czuwanie parafii św. Klemensa w Wieliczce na Jasnej Górze

Drodzy parafianie,
Mamy niezwykłą okazję spotkać się wspólnie na modlitwie z Maryją przed Jej wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszam do udziału w tym wydarzeniu, aby ożywić naszą pobożność maryjną i jeszcze raz potwierdzić, że chcemy, aby Maryja prowadziła nas do Jezusa.

Przed drugą niedzielą Wielkiego Postu, w piątek 11 marca w godzinach popołudniowych udamy się autokarem (jeśli nas będzie więcej to autokarami) do Częstochowy na Jasną Górę, aby podczas nocnego czuwania ponownie zawierzyć naszą parafię i każdego z nas osobiście Maryi. Powrót do Wieliczki będzie w sobotę 12 marca wcześnie rano.

Zapisy na autokar prowadzone są w sklepiku „Pod dzwonami”.

Koszt wyjazdu 50 zł.

Szczegółowy program czuwania podam w późniejszym terminie.

Aby to czuwanie przy Maryi było owocne trzeba się do niego się przygotować. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy się wybierają i chcą się zawierzyć lub ponowić zawierzenie do odprawienia indywidualnie 33 dniowych rekolekcji „oddanie33”. Są one dostępne poniżej na każdy dzień. Ci którzy będą je odprawiali kolejny raz mają okazje, aby przypomnieć i utrwalić sobie te piękne treści o Maryi i Jej roli w naszym życiu.

Żeby zdążyć przez czuwaniem, rekolekcje trzeba zacząć odprawiać najpóźniej w poniedziałek 6 lutego.

Zachęcam Was do aktywnego przygotowania, a potem owocnego przeżycia spotkania z naszą Matką na Jasnej Górze. Na czas przygotowań nich Was Bóg błogosławi.

Komentowanie jest wyłączone.