Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne

Dzisiaj rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne, które prowadzi O. Zdzisław Kijas. Program rekolekcji jest na parafialnej stronie internetowej, na plakatach w gablotach i na drzwiach wejściach do kościoła. Zachęcamy do licznego udziału w naukach rekolekcyjnych nie tylko dzisiaj w niedzielę, ale także w pozostałe dni rekolekcji. Niech ten czas przygotuje nas do głębokiego przeżycia spowiedzi świętej, która w naszej parafii będzie w Wielki Wtorek i Wielką Środę tj. 4 i 5 kwietnia.
Jutro, w drugim dniu rekolekcji zapraszamy do naszego kościoła chorych i cierpiących wraz z opiekunami. Spowiedź św. dla chorych będzie od godz. 14.00, a Msza św. z nauką
i sakramentem namaszczenia chorych o godz. 15.00. Bardzo prosimy rodziny, krewnych, sąsiadów, aby pomogły chorym w tym dniu przybyć do kościoła.

Komentowanie jest wyłączone.