Zmianka różańcowa

Zmianka różańcowa

Dzisiaj w I niedzielę kwietnia a zarazem w Niedzielę Palmową wchodzimy w Wielki Tydzień. Tegoroczny Wielki Tydzień będzie zupełnie inny od tych wszystkich, które do tej pory mogliśmy przeżywać. Ze względu na pandemię Koronawirusa nie będzie Państwu dane uczestniczyć w Liturgii Wielkiego Tygodnia w naszej Świątyni. To z całą pewnością trudne doświadczenie dla Was, którzy modlitwą różańcową od wielu lat bardzo głęboko uczestniczycie w życiu Kościoła.

Dlatego jako duszpasterze Parafii św. Klemensa prosimy o Waszą Drodzy Państwo modlitwę różańcową o Miłosierdzie Boże dla świata i naszej Ojczyzny. Niech ta modlitwa obejmie wszystkich zarażonych, chorych i ich rodziny. Niech w Waszej modlitwie znajdą się lekarze, pielęgniarki, rządzący i wszyscy którzy na pierwszej linii walczą z szalejąca chorobą. Niech Państwa modlitwa będzie błaganiem by ustała zaraza, by ludzie jak najszybciej mogli powrócić do swoich świątyń, do przyjmowania Sakramentów Świętych. Byśmy mogli bezpiecznie powrócić do normalnego życia. Modlitwa różańcowa to wielka siła a modlitwa ludzi wierzących to ogromna moc przed Panem Bogiem.

Życzymy Państwu Bożej Opieki na ten trudny czas. Życzymy głębokiego przeżycia Wielkiego Tygodnia, Triduum Sacrum i Świąt Wielkanocnych. W tym roku wyjątkowo uczymy się tej Prawdy że w Krzyżu Chrystusa jest nasze zbawienie. Niech Jezus Zmartwychwstały wszystkim Wam drodzy Członkowie i Członkinie Róż Różańcowych błogosławi. Niech Was i Wasze Rodziny ochroni przed złem. Szczęść Boże

Intencja Papieska na kwiecień: O wyzwolenie od uzależnień. Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.

Ks. Wojciech Olszowski – proboszcz wraz z duszpasterzami
Parafii św. Klemensa w Wieliczce

Komentowanie jest wyłączone.