Relikwie Św. o. Pio w naszej parafii

Relikwie Św. o. Pio w naszej parafii

O. Pio, stygmatyk, mistyk, spowiednik, kierownik duchowy, dla ogromnej rzeszy ludzi jest po prostu jedną wielką lekcją życia wzywającą do nawrócenia i wewnętrznej przemiany, dochowania wierności Bogu aż do końca i upartej walki ze złem.

Św. o. Pio


Do coraz liczniejszej grupy świętych (św. Klemensa, św. Kingi, św. Jana Pawła II), których relikwie są w naszym kościele w najbliższą niedzielę, 21 czerwca dołączy kolejny wielki Święty – Ojciec Pio.
Z tej okazji na wszystkich Mszach św. poczynając od soboty o godz. 18:00 i przez całą niedzielę kazania wygłosi O. Roman Rusek, z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, krajowy koordynator grup modlitwy św. O. Pio. Po każdej Mszy św. będzie możliwość modlitwy przed relikwiami, które będą wystawione przy głównym ołtarzu.
Serdecznie zapraszamy aby modlitwą przywitać tego świętego w naszej parafii i już prosić Boga o szczególne łaski przez Jego wstawiennictwo.

Komentowanie jest wyłączone.