Msza święta z aktem poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa

Msza święta z aktem poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi w jedności z Sercem Jezusa

We wtorek 13 października w naszym kościele o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. z aktem zawierzenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy podjęli trud 33 dniowych rekolekcji przed osobistym zawierzeniem się w ramach projektu Oddanie 33. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich chętnych także spoza parafii. Przed Mszą św. o godz. 17:30 zapraszamy na różaniec w intencji wszystkich którzy się zawierzają i o błogosławione owoce aktu zawierzenia w naszym życiu.

Wszyscy, którzy będą składać akt zawierzenia powinni przynieść ze sobą teksty, które są dostępne po tym adresem internetowym https://www.oddanie33.pl w zakładce AKT ODDANIA POBIERZ lub z na naszej stronie internetowej. Ten tekst należy otworzyć, wydrukować, własnoręcznie przepisać na drugiej czystej stronie i podpisać. Będziemy go wspólnie czytać na kolanach pod przewodnictwem kapłana podczas Mszy św. zaraz po homilii. Po Mszy św. będzie możliwość podpisania aktu poświecenia przez kapłana.

Wraz z organizatorami zachęcamy, aby wszyscy, którzy składają akt poświęcenia przynieśli na Mszę św. białe róże dla Maryi. Róże będzie można włożyć do specjalnego wazonu ustawionego przed ołtarzem. Wszystkie istotne informacje można znaleźć na stronie www.oddanie33.pl.

Komentowanie jest wyłączone.