Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli

W tym roku w Uroczystość Objawienia Pańskiego po raz kolejny mieliśmy okazje wziąć udział w Orszaku Trzech Króli. Po Mszy św. o godz. 11:30, z naszego kościoła pw. św. Klemensa wyruszyliśmy w drogę do Centrum Solne Miasto.

Tegoroczny Orszak organizowany był pod hasłem Cuda, cuda ogłaszają. Nasza parafia reprezentowała kontynent europejski, kolor naszego orszaku był czerwony a naszym królem był Kacper. Podczas finału w Centrum Solne Miasto dzieci z Przedszkola Sióstr Urszulanek w Sierczy zaprezentowały krótki program artystyczny pt. Powitajmy Króla królów, chór animował śpiew kolęd, a na zakończenie księża z czterech wielickich parafii: św. Klemensa, św. Pawła Apostoła, OO. Franciszkanów i Matki Bożej Częstochowskiej z Sierczy złożyli wszystkim uczestnikom Orszaku życzenia i udzielili pasterskiego błogosławieństwa.

Bardzo cieszymy się z licznego udziału wiernych naszej parafii w Orszaku Trzech Króli i dziękujemy za zaangażowanie w śpiew podczas drogi i organizację.

Komentowanie jest wyłączone.