Zawierzenie się Niepokalanemu Sercu Maryi – Oddanie33

Zawierzenie się Niepokalanemu Sercu Maryi – Oddanie33

W czwartek, 31 grudnia kończy się kolejna edycja 33-dniowych rekolekcji przed osobistym zawierzeniem się w ramach projektu Oddanie 33. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 stycznia w naszym kościele o godz. 8:00 zostanie odprawiona Msza św. z aktem zawierzenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich, którzy podjęli trud rekolekcji, tych, którzy chcą ponowić zwierzenie oraz wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca NMP, którzy odprawiają nabożeństwo wynagradzające. Po Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię Loretańską do Matki Bożej i ponowimy akt zawierzenia naszej parafii św. Klemensa Niepokalanemu Sercu NMP.
Wszyscy, którzy będą składać akt zawierzenia powinni przynieść ze sobą teksty, które są dostępne po tym adresem internetowym https://www.oddanie33.pl w zakładce AKT ODDANIA – POBIERZ lub z na naszej stronie internetowej. Ten tekst należy otworzyć, wydrukować, własnoręcznie przepisać na drugiej czystej stronie i podpisać. Będziemy go wspólnie czytać na kolanach pod przewodnictwem kapłana podczas Mszy św. zaraz po homilii. Po Mszy św. będzie możliwość podpisania aktu poświecenia przez kapłana.
Nie jest obowiązkowe, ale zachęcamy, aby Ci, którzy składają akt zawierzenia przynieśli na Mszę św. białe róże dla Maryi. Róże w czasie ofiarowania będzie można złożyć przed ołtarzem. Wszystkie istotne informacje można znaleźć na stronie www.oddanie33.pl.

Komentowanie jest wyłączone.