Intencje Mszy świętych

Intencje Mszy świętych

XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca
6:00 +Władysław Kuczek w 9 r. śm.
7:00 ++ks. Jan Czyrek, ks. Władysław Wiecheć
8:30 ++Krystyna, Teofil, Maria Władysław Matoga, Władysława i Stefan Skaliński
10:00 +Jan Ptasznik w 9 r. śm.
11:30 ++Władysław i Elżbieta Petkowscy
13:00 ++Barbara Zarębska w 5 r. śm., Stanisław mąż
14:15 Za parafian
18:00 ++Jan Dudzik, Jan syn, Jan Głuś, Władysława Łukasik

Poniedziałek – 27 czerwca
7:00 Dziękczynna za dar życia Anety Koniewskiej w 37 r. ur.
7:00 O Boże bł., potrzebne łaski, opiekę MB dla Elżbiety Wojnarowskiej z okazji imienin
8:00 ++Władysław, Antonina, Sebastian
18:00 ++z rodz. Harań rodzice Stefan i Franciszka i ich dzieci Zenon, Wojciech, Zofia

Wtorek – 28 czerwca
7:00 +Antoni Jodłowski
7:00 +Bronisława Włoch, rodzice, rodzeństwo
8:00 ++Władysława Dańda, rodzice
18:00 ++Zofia i Jan Piwko, Katarzyna i Wincenty Dobosz

Środa – 29 czerwca
7:00 +Stanisław Kozdrój w 29 r. śm.
8:00 +Maria Rospondowa
8:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę MB dla Andrzeja syna w 33 r. ur., i dla Marty i Jana w 34 r. śl.
18:00 Intencja zbiorowa – nowennowa.
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę MB dla Zuzanny w 1 r. ur., i dla rodziców, rodziców chrzestnych i rodziny

Czwartek – 30 czerwca
7:00 +Wilhelm Ścigalski w 3 r.śm.
7:00 ++Katarzyna i Jacek Grzesik
8:00
18:00 +Klimczyk Paweł

Piątek – 1 lipca
7:00 Władysław Stanek
8:00 Piotr, Bożena Tańcula
18:00 ++Wypominani w wypominkach

Sobota – 2 lipca
7:00 +Józef Nalepa w 41 r. śm.
8:00 Zadośćuczynienie za zniewagi i bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Sercu MB
18:00 ++Maria i Klemens Palmowscy

XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca
6:00 Za parafian
7:00 +Czesław Baran
8:30 Za Ojczyznę
10:00 Róże Różańcowe
11:30 ++Maria i Wiesław Daniec
13:00 O Boże bł., opiekę MB dla Karola w r. ur.
14:15 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., opiekę MB dla Dominika w 19 r. ur.
18:00 O Boże bł. dla Franciszka w 1 r. ur., dla Jana w 3 r. ur., o szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny

Poniedziałek – 4 lipca
7:00 ++Ewa i Władysław Sikora w 12 r. śm.
8:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., łaskę zdrowia dla Marii i Leszka w 30 r. śl.
18:00 +Henryk Woroń

Wtorek – 5 lipca
7:00 +Andrzej Gajoch
8:00 +Józef Dziewoński
18:00 +Ryszard Przybyło w 2 r. śm.

Środa – 6 lipca
7:00 O łaskę zdrowia w leczeniu dla Marii
8:00 ++Krzysztof w 41 r. śm., rodzice
18:00 Intencja zbiorowa – nowennowa
19:00 Za rodziny

Czwartek – 7 lipca
7:00
8:00 ++Marek Nalepa, rodzice
18:00 Dziękczynna za papieża Franciszka, biskupów, prezbiterów, diakonów i za cały Kościół święty z prośbą o miłość do Eucharystii, Matki Bożej Niepokalanej, oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii

Piątek – 8 lipca
7:00 +Barbara Woroń w r. śm.
8:00 ++Karolina Sosin, Stanisław mąż, córka, zięciowie, wnuczki
18:00 ++Bronisława i Antoni Radlińscy, Maria i Władysław Ostrowscy

Sobota – 9 lipca
7:00 ++dusze Polaków pomordowanych na kresach wschodnich w rocznicę
8:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Haliny i rodziny
18:00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł., łaskę zdrowia dla Krystyny i Józefa Mąka w 50 r. śl.